Krátce před startem eventu DJI unikla jedna z novinek, gimbal s minikamerou Osmo Pocket

https://dronedj.com/2018/11/27/photo-dji-osmo-pocket/

Jen několik hodin před startem newyorského eventu společnosti DJI, kde má představit nové produkty, „leakla“ na veřejnost jedna z údajných novinek, gimbal s minikamerou Osmo Pocket. Zařízení by mělo stát 399 dolarů, čímž by přímo konkurovalo high-endové akční kameře HERO 7 společnosti GoPro.

Jak již název naznačuje, novinka je „kapesní“ verzí předchozích gimbalových kamer řady Osmo. Tato řada se vyznačuje právě mechanickým gimbalem, zatímco mnohé kamery, např. zmíněný model HERO 7, jsou vybaveny špičkovými technologiemi pro digitální stabilizaci obrazu. Díky tomu je lze snadno připevnit prakticky ke všemu od přileb po surfovací prkno. Oproti tomu na výšku větší Osmo Pocket s miniaturním displejem v držáku umožňuje skutečnou stabilizaci obrazu a hodí se např. pro natáčení vlogů.

Zařízení by mělo mít senzor o velikosti 6,17 x 4,55 mm a natáčet videa v rozlišení 4K v až 60 FPS, pořizovat fotografie v rozlišení 12 MPx a disponovat i „inteligentními režimy“ ActiveTrack, Panorama a Timelapse. Kromě toho prý bude možné je propojit se smartphonem prostřednictvím nové aplikace s názvem DJI Mimo. To, jestli je „leak“ pravdivý, a informace o dalších novinkách čínského výrobce bude známo po osmé hodině středoevropského času, kdy event nazvaný Because Life is Big vypukne.

Zdroj: theverge.com, endgadget.com, dronedj.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.