Krypton od BlackBerry se bude chtít lišit

Společnost BlackBerry dříve patřila mezi nejúspěšnější mobilní výrobce, a to hlavně proto, že zavedla a dokázala si udržet jedinečný styl smarthponů s klávesnicí a mnozí na ni dodnes nedají dopustit. Nyní se značka snaží dobýt své pozice zpět.

 

O to se bude snažit připravovaná novinka BlackBarry Krypton. Moc informací o něm zatím neznáme, avšak dnes se na internetu objevili uniklé fotografie, které ukazují, jak bude novinka vypadat.

Už na první pohled je jasné, že společnost opět vsadila na odlišnost od mainstreamu. V době kdy jsou telefony co možná nejlesklejší a používají především kov a sklo, přichází Blackbarry (pokud jsou fotografie autentické) s matným krytem vytvořeným zřejmě z uhlíkových vláken.

Vydání telefonu je zřejmě na spadnutí, protože už získal certifikace od Bluetooth SIG a Wi-Fi Alliance. Fanoušci očekávají se, že telefon bude mít displej o rozměrech 5,2 nebo 5,5 palce s rozlišením 1920 x 1088. Pohánět by jej mohl chipset Qualcomm Snapdragon 625, který je spárován se 4 GB pamětí RAM.

 

 

trustedreviews.com