Foto: se svolením Winfuture

Které chytré hodinky představí Garmin v roce 2022? Nejnovější únik přinesl podrobnosti

Poslední únik přiblížil, jak s velkou pravděpodobností budou vypadat nadcházející řady chytrých hodinek Garmin v roce 2022. Snímky sdílel německý technologický web Winfuture. Konkrétně jde o chytré hodinky Garmin řady Fenix 7, Venu 2 Plus, Epix Gen2 a Instinct 2.

Z tohoto příspěvku vyplývá, že řadu Fenix 7 by měly tvořit celkem tři modely – Fenix 7, 7S a 7X. Ty by měly být vyrobeny z kombinace vyztuženého plastu a nerezové oceli. Zajímavostí je, že by mohly disponovat také vestavěným solárním panelem, který se postará o dobíjení zařízení přímo na vaší ruce. Chybět by neměly ani sledovací funkce, s nimiž přišel již model Fenix 6 (např. sledování srdeční frekvence), a dočkat bychom se mohli i funkcí nových. Základní model se pravděpodobně bude dodávat jen v černé barvě, Fenix 7S i v bílé a růžově-zlaté. O modelu 7X informace prozatím schází.

Největší viditelnou novinkou u hodinek další řady – Epix Gen2 – je oproti předchůdci změna hranatého ciferníku na kulatý. Kromě toho by toto zařízení mělo disponovat vestavěným GPS a novými funkcemi řady Epix včetně senzoru pro měření množství kyslíku v krvi, monitoru srdečního tepu a možnosti sledování spánku.

Co se týče modelů hodinek Instinct 2 a 2S, jejich vzhled zůstane stejně robustní jako původní hodinky této řady z roku 2018, nicméně nový by měl být e-ink displej, který pomáhá šetřit baterii. Samozřejmostí by měly být také funkce sledující srdeční frekvenci, kvalitu spánku a krokoměr. Bílá verze by se mohla pochlubit také integrovaným solárním panelem. Rozdíl mezi 2 a 2S bude pravděpodobně jen ve velikosti.

Model Venu 2 Plus by se měl prodávat v černé a bílé variantě. Pochlubí se také OLED displeje a tlačítkem, které u jeho předchůdce nebylo. Dosud ale není jasné, k čemu bude sloužit.

Společnost Garmin možná všechna tato nová zařízení představí již brzy – na veletrhu CES 2022. Všechny modely si nicméně můžete již nyní prohlédnout na zmiňovaných stránkách Winfuture.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.