Kupte si výkonný Huawei Mate 10 Pro a dostanete 3000 kč zpět

Huawei Mate 10 Pro je jedním z nejzajímavějších telefonů na současném trhu. Ačkoli jeho podzimní vydání stálo trochu ve stínu uvedení iPhonu X a neutuchajícího zájmu o vlajkové lodi společnosti Samsung, rozhodně se nevyplatí jej přehlédnout. Pokud nyní zvažujete jeho koupi, vybrali jste si ten nejlepší moment. Společnost Huawei totiž, po vzoru Samsungu, nabízí akční cashback ve výši 3000 korun při nákupu do konce února.

Mate 10 Pro je výborným telefonem v mnoha ohledech. Na optice jeho dvou zadních fotoaparátů spolupracovala společnost Leica. O kvalitní zpracování fotografií se stará pokročilá umělá inteligence, která využívá speciální čip NPU (Neural Processing Unit), který je součástí procesoru Kirin 970. Ten má 8 jader, je vyrobený nejnovější 10nm technologií a obsahuje 5,5 milionů tranzistorů. Podle výrobce dokáže AI rozpoznat a roztřídit až 2000 fotografií za minutu. Samozřejmostí je také vyšší energetická úspornost, kterou telefon nabízí. Ta je navíc doplněna 4000 mAh baterií.

Výborný je i téměř bezrámečkový displej s úhlopříčkou 6 palců a rozlišením Full HD a poměrem stran 18:9. Výborná je vysoká hladina jasu a podpora režimu HDR 10. Jako bonus u slouží tzv. PC mód, který umožňuje propojení telefonu s monitorem nebo televizí. Telefon lze poté používat podobně jako PC, přičemž displej telefonu funguje jako touchpad u notebooku. Podobnou funkci nabízí zatím jen Samsung se svou stanicí DeX.

Pro uplatnění cashbacku je nutné se zaregistrovat na speciálních stránkách společnosti Huawei. Cashback provádí přímo ona, nikoli prodejci telefonů. Pokud jej chcete uplatnit, je nutné telefon zakoupit u některého z oficiálních distributorů. Mezi nimi naleznete například obchody Alza.cz, Czc.cz Mall.cz, Datart nebo operátory O2, Vodafone nebo T-Mobile. Seznam prodejců naleznete pod registračním formulářem.