Foto: se svolením Stray

Kyberpunkový simulátor koček Stray vyjde v červenci

Stray, chystaná kyberpunková hra, ve které hrajete za kočku, vyjde podle videa na oficiálním twitterovém účtu PlayStationu již brzy: 19. července. Původně bylo oznámeno vydání hry začátkem roku 2022, nakonec ale bylo odloženo na léto 2022. Hra vyjde na PS4, PS5 a také na PC.

A co že se děje v tomto kyberpunkovém simulátoru koček? Stray je kočičí adventura z pohledu třetí osoby, která se odehrává uprostřed detailně propracovaných, neony osvětlených uliček rozpadajícího se kyberměsta v  temném prostředí jeho špinavého podsvětí,“ uvádí vývojářské studio BlueTwelve na stránce hry na Steamu. „Toulejte se okolím vysoko i nízko, braňte se nepředvídatelným hrozbám a řešte záhady tohoto nehostinného místa obývaného jen nenápadnými droidy a nebezpečnými tvory.“

„Podívejte se na svět kočičíma očima a hravě komunikujte s okolím. Buďte nenápadní, mrštní, hloupí a někdy i co nejvíce otravní, když se dostanete do kontaktu s podivnými obyvateli tohoto tajemného světa.“ Spřátelíte se také s malým dronem známým jako B-12, který vám pomůže komunikovat s objekty i obyvateli města.

A pokud si stále nejste jisti, proč je kolem hry tolik povyku, pod článkem najdete zbrusu nový trailer, který ukazuje celou tuto futuristickou kočičí akci. Hra vypadá zároveň rozkošně, zároveň je poněkud stresující, že by se kočce snad mohlo něco stát.

Zdroj: theverge.com, store.steampowered.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.