Lady Gaga by se mohla objevit ve hře Cyberpunk 2077

Ačkoliv se nejedná o pokračování úspěšné série patří připravovaná hra Cyberpunk 2077 mezi nejočekávanější herní tituly současnosti. Hlavním důvodem jsou vývojáři hry, tedy studio CD projekt, které stojí mimo jiné za RPG Zaklínač, které je pro mnohé hráče svou kvalitou dodnes nepřekonané.

Zatím o novém projektu víme několik podrobností z hodinové hratelné ukázky. O příběhu a dalších okolnostech však nevíme téměř nic. Objevila se však zajímavá informace o tom, že by se ve hře mohla vyskytnout postava inspirovaná zpěvačkou Lady Gaga.

Ta se podle interních informací o projekt hry aktivně zajímala a postavu, která jí byla inspirována si ve hře dokonce sama zahraje. Za tímto účelem měla letos navštívit přímo polské studio, kde byly její reálné pohyby převedeny do animace.

Oficiální spolupráce Lady Gaga na projektu zatím nebyla oznámena, ovšem o jejím zájmu o tento projekt se mezi novináři diskutovalo již delší dobu. Se studiem CD projekt Lady Gaga ohledně Cyberpunku 2077 veřejné komunikovala prostřednictvím Twitteru.

Víc informací o hře bychom se mohli dozvědět na letošním ročníku veletrhu E3, který proběhne v červnu. Otázkou je nejen datum vydání, ale také jestli vyjde hra na současnou generaci konzolí nebo se bude jednat o jeden z prvních titulů pro konzole, jejichž nástup očekáváme v příštím roce.

Zdroj: techradar.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.