Ledová koule ve Fortnite praskla a vládu nad hrou převzal zimní král

Vývojáři hry Fortnite mají cit pro režírování velkolepých show. Ve hře se v nedávné době objevila obří plovoucí ledová koule a řada hráčů byla zmatená, neboť nikdo nevěděl, co přesně se děje. Koule nyní explodovala a vystoupila z ní postava ledového krále, který na celý svět Fortnite uvrhl sněhovou bouři. Tento event uvedl novou zimní, nebo spíše mrazivou sezónu, kterou si autoři pro hráče připravili.

Hráči, kteří okamžik prožili jej popisují jako nečekaný dramatický a velmi efektní. Celý herní svět pokryl sníh a spolu s ním se objevily i tajemné ledové přízraky a spolu s nimi i nové výzvy, jež by měli hráči plnit. Vývojáři využili i drobnější detaily. V den události například ve všech herních televizorech zaznělo opakované varování před náhlou změnou počasí jež může přijít.

Celá událost připomíná jednu z mnoha zápletek populárního seriálu Hra o trůny. Ostatně heslo „Zima se blíží“ je rodovým motem jednoho z hlavních šlechtických rodů celé knižní respektive seriálové ságy. Událost není novou herní sezónou sama o sobě, pouze obohacuje v pořadí již sedmou sezónu, jež začala v prosinci s nesla tematiku Vánoc.

Celá událost připomíná tajemství, které se ve hře Fortnite objevilo v srpnu loňského roku, kdy se ve hře objevila tajemná purpurová kostka vyslaná z interdimenzionální brány, která se následně pohybovala po mapě a měnila svět ve svém okolí.

Zdroj: screenrant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.