Foto: se svolením LEGO

LEGO představilo dosud největší model vesmírné lodě Dina Djarina ze seriálu Mandalorian

Společnost LEGO představila novou sadu pro milovníky Star Wars. Jde o dosud největší verzi lodi Dina Djarina ze seriálu Mandalorian od Disney+. Již před před touto verzí existoval LEGO model této lodi, který bylo možné složit z 1 000 dílků, nová verze čítá neuvěřitelných 6 187 dílků.

Sada, která je součástí sběratelské řady Star Wars Ultimate Collector Series, obsahuje odnímatelné motory spolu s kokpitem, únikovým modulem a komorou na mražení uhlíku, která je přesně tak velká, aby se do ní vešla LEGO figurka. A když už mluvíme o figurkách, součástí sady jsou také figurky Grogua, Mandaloriana, Mythrolu a Kuiila (kterého lze umístit na model Blurrga). Figurky si fanoušci mohou vystavit také na stojanu, jehož součástí je informační tabulka.

Model vesmírné lodě je dost velký – na šířku měří 50 cm a je 24 cm vysoký. Zájemci za něj zaplatí 600 dolarů. Co se dostupnosti týče, členové LEGO VIP si jej mohou pořídit již 3. října. Všichni ostatní si sadu Razor Crest budou moci koupit 7. října na webových stránkách a v obchodech Lego.

Stavba vesmírné lodě zabere poměrně hodně času, a fanoušci by si tak mohli zkrátit čekání na nejnovější sérii oblíbeného seriálu. Třetí série by se měla na Disney+ objevit v únoru 2023.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.