LG chystá na CES 2019 odhalení nové koncepce umělé inteligence

Ačkoliv v současnosti je podzimní a předvánoční sezóna v plném proudu, řada technologických firem už hledí dopředu a připravuje se na veletrh CES 2019, který proběhne v lednu příštího roku. Jako jedna z prvních odhalila své plány pro tuto akci společnost LG a vypadá to na velikou událost.

Před samotným zahájením veletrhu (jak je u velkých společností zvykem) proběhne konference, na které Dr. Park prezident a technický ředitel společnosti LG představí novou politiku a svěřování společnosti LG v oblasti umělé inteligence.

Umělá inteligence má podle LG dostatečný potenciál na to aby změnila život zákazníků. A to na základě tří pilířů, kterými jsou: vývoj, propojení a otevřenost. Hlavním tématem bude dopad AI na každodenní život a jeho usnadnění doma, na cestách i v práci.

„Očekává se, že veletrh CES 2019 bude znamenat bod zlomu ve vývoji umělé inteligence a její implementaci do produktů a služeb denní potřeby,“říká Dr. Park. „Naší strategií ve společnosti LG je nad rámec očekávání obohatit každodenní život spotřebitelů aplikacemi AI zaměřenými na životní styl, což je koncept, který chci na pódiu veletrhu CES zdůraznit.“

Jako prezident a technický ředitel společnosti LG Electronics stojí Dr. Park v čele inovací umělé inteligence, které jsou hlavním motorem růstu společnosti. Má více než 30 let zkušeností ve výzkumu a vývoji spotřební elektroniky, robotiky pro automobilový průmysl, telekomunikací a softwaru. Za své úspěchy při vedení výzkumných a vývojových týmů k urychlování inovací kombinováním tradičních hardwarově orientovaných technologií s rychle rostoucími softwarovými technologiemi, je pokládán za jednoho z nejlepších světových technických ředitelů.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.