Zdroj: YouTube.com

LG ještě před oficiálním uvedením prozradila klíčové specifikace nového telefonu Velvet

Společnost LG chystá svůj nový telefon střední třídy Velvet oficiálně uvést na online akci již 7. května, ještě před tím však trochu překvapivě odhalila všechny jeho klíčové specifikace.

Na první pohled zaujme minimalistický elegantní design a opravdu velký 6,8palcový displej Cinema FullVision a poměrem stran 20,5:9. O to, že půjde spíše o vyšší střední třídu, se zaslouží zejména vnitřní výbava, a to 7nm procesor Qualcomm Snapdragon 765 s podporou 5G sítí, 8 GB RAM a 128GB interní paměti (s možností rozšíření microSD kartou).

Budoucí majitelé se mohou těšit také na poměrně slušnou fotografickou výbavu – trojitý zadní fotoaparát (v designu Raindrop, tedy připomínajícím padající kapku vody). Zadní stranu konkrétně tvoří tři objektivy: 48Mpx primární senzor, 8Mpx ultraširoký senzor a 5Mpx hloubkový senzor. Nechybí ani binning (slučování čtyř pixelů do jednoho), ale ani funkce Voice Out Focus, která v rámci nahrávání videa dokáže odstranit šum na pozadí. Zajímavým bonusem je ale také ASMR funkce nahrávání, která zvyšuje citlivost mikrofonů.

Co se výdrže týče, baterie má kapacitu 4 400 mAh, LG přitom v jejím rámci přichází také se speciálním softwarovým algoritmem, který snižuje spotřebu zařízení a prodlužuje jeho výdrž. Velké plus zaslouží také stereofonní reproduktory a podpora příslušenství LG (konkrétně duální obrazovky a pera Stylus).

Velvet bude dostupný v čtyřech barvách: Aurora White, Aurora Grey, Aurora Green a Illusion Sunset, přičemž v Jižní Koreji se začne prodávat již od 15. května. Cenu a dostupnost na globálních trzích zatím neznáme, ale s velkou pravděpodobností se jí dočkáme právě při oficiálním odhalení 7. května.

Zdroj: androidcentral.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.