Foto: se svolením LG

LG na veletrhu CES představí chytrý retro reproduktor DukeBox

Veletrh CES 2024 je za dveřmi a technologické společnosti pomalu ukazují, co v Las Vegas představí. Společnost LG se na veletrhu pochlubí celou řadou podivuhodných a podivných gadgetů, včetně právě oznámeného DukeBoxu od LG Labs. Toto zvukové zařízení spojuje staré a nové – zvuk z vakuových elektronek společně s technologií průhledných OLED panelů.

Vakuové elektronky jsou na trhu již více než 100 let a jsou oblíbené pro svou schopnost produkovat velmi realistický zvuk, který zdůrazňuje každý nástroj, což vytváří pocit, že hudebníci hrají hudbu naživo. Zařízení DukeBox využívá tuto technologii spolu s předními spodními reproduktory a 360stupňovými reproduktory na horní straně. Vakuové elektronky jsou viditelné, což zvyšuje retro dojem, ačkoli průhlednost displeje OLED je nastavitelná.

DukeBox je něco jako chytrý reproduktor pro lidi, kteří upřednostňují elegantnější retro design. I když připomíná staré jukeboxy, není toto zařízení určeno výhradně pro přehrávání hudby, umí přehrávat například také filmy.

Společnost tvrdí, že její zóna Labs na veletrhu CES 2024 bude dvakrát větší než loni. Mezi další novinky společnosti LG na veletrhu CES 2024 patří dvounohý AI robot, notebooky s funkcemi umělé inteligence a CineBeam Qube, projektor s rozlišením 4K a obrazem o velikosti až 120 palců s rozlišením 3 840 x 2 160 bodů. Ačkoli má LG na veletrhu naplánovanou tiskovou konferenci, společnost má ve zvyku oznamovat mnoho svých produktů před veletrhem CES.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.