Foto: se svolením Newfangled Games

Logická hra inspirovaná origami Paper Trail vyjde 21. května

Paper Trail je originální logická hra, v níž skládáte svět kolem sebe. Po několika odkladech má konečně datum vydání – 21. května. Tato hra od společnosti Newfangled Games kombinuje nejrůznější skládací mechaniky, pomocí nichž skládá a ohýbá své okolí, čímž spojuje cesty či řeší hádanky. „Změňte strukturu svého světa, kroucením, otáčením, rotací,“ píše se v popisu hry na Steamu.

Design hry odpovídá její skládací mechanice a čerpá inspiraci z plochých estetických stylů. Hrajete za Paige, osmnáctiletou začínající astrofyzičku žijící s nudnými rodiči, která se vydává na univerzitu, aby se věnovala vědeckému výzkumu.

Vývojář popisuje Paper Trail jako hru snadnou na pochopení, ale obtížnou na zvládnutí. Jisté je, že vám dokáže pořádně zavařit mozek, jelikož se její intenzita a složitost s přibývajícími úrovněmi stále zvyšuje.

Paper Trail bude k dispozici na PC, konzolích (PS5 a PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a Switch) a v mobilní aplikaci Netflix (iOS a Android) od 21. května. Pokud hrajete na PC, můžete si hru již nyní předobjednat na Steamu.

Zdroj: engadget.com