Foto: Pxfuel

Meta nabízí tvůrcům tisíce dolarů za příspěvky na Threads

Společnost Meta zavádí novinku, která potěší zejména tvůrce, kteří si pomocí svých příspěvků přivydělávají. Nově totiž některým tvůrcům nabízí tisíce dolarů, pokud se jejich příspěvky stanou virálními na webu Threads. Jde o součást nového bonusového programu, který odměňuje tvůrce, kteří používají nejnovější aplikaci společnosti Meta.

Stránka podpory Instagramu nabízí některé podrobnosti o bonusovém programu, který Meta ještě oficiálně neoznámila. Uvádí, že tvůrci mohou vydělávat peníze na základě toho, jak si povedou jejich příspěvky v aplikaci Threads nebo podle počtu příspěvků, které vytvoří. Zdá se, že konkrétní podmínky bonusů jsou individuální pro každého tvůrce. „Podrobnosti bonusového programu se mohou u jednotlivých účastníků lišit,“ uvádí společnost.

Program je prozatím v testovací fázi a týká se malého počtu uživatelů, nicméně nabízí pohled na to, jak má Meta v plánu dále postupovat, aby zvýšila návštěvnost Threads. Nejde přitom o žádný nový přístup, společnost totiž již dříve nabízela bonusy za zveřejňování Reels na Facebooku a Instagramu. Na druhou stranu je to ale poprvé, kdy za to bude uživatelům platit.

Někteří tvůrci již dostávají tisíce dolarů za své příspěvky. Podle snímku obrazovky, který koluje na webu Threads, bylo nejméně jednomu tvůrci nabídnuto až 5 000 dolarů za příspěvky nebo odpovědi na Threads s 10 000 nebo více zobrazeními.

Zdroj: engadget.com