Foto: Unsplash

Meta testuje křížové sdílení příspěvků z Instagramu do Threads

Meta testuje nový způsob, jak zvýšit popularitu Threads pomocí Instagramu. Společnost nyní testuje možnost křížového vkládání fotografií z Instagramu na Threads. Meta potvrdila tento experiment poté, co si hrstka uživatelů služby Threads všimla, že se toto nastavení na Instagramu objevilo.

Podle společnosti je křížové vkládání příspěvků z Instagramu do Threads volitelné, nicméně uživatelé si mohou nastavit, aby se všechny jejich nové příspěvky s fotografiemi automaticky sdílely i na jejich účet Threads. Toto nastavení lze upravit v účtu na Instagramu.

Společnost Meta testuje řadu funkcí, které mají podpořit popularitu služby Threads, jež má v současnosti 150 milionů uživatelů. Společnost také experimentuje s křížovými příspěvky z Facebooku do Threads a propaguje příspěvky z Threads přímo ve feedech Facebooku a Instagramu bez ohledu na to, zda cíloví uživatelé používají aplikaci. Rovněž podporuje tvůrce, aby byli v aplikaci aktivnější (například nabízí tvůrcům bonusy výměnou za populární příspěvky v Threads).

Zdroj: engadget.com