Zdroj: microsoft.com

Microsoft Flight Simulator se dočkal rozsáhlého rozšíření zaměřeného na Velkou Británii, péči dostaly historické památky i fotbalové stadiony

Virtuální svět hry Microsoft Flight Simulátor je opět o něco krásnější. Vyšel totiž plánovaný World Update III zaměřený tentokrát na Britské ostrovy. Ve vysokém rozlišení si tak hráči budou moci vychutnat města, jako je Londýn, Birmingham, Bristol, Cambridge a Oxford.

Speciální péče se pak dočkalo také 70 konkrétních míst a památek. Velká Británie je známá především svou bohatou historií a fotbalem a právě na tyto dvě oblasti se tvůrci Microsoft Flight Simulatoru zaměřili. Virtuální piloti se tak dočkají krásných výhledů na slavné mosty, paláce, katedrály i slavné fotbalové stadiony.

Až doposud byly fotbalové stadiony ve Velké Británii nahrazeny generickou texturou, většina z nich má přitom svoji specifickou tvář a milovníci anglického národního sportu poznají jeden konkrétní na první pohled. A právě tento zážitek chce nový update přinést. Výrazného vylepšení se dočkala také místa jako Buckinghamský palác – londýnská rezidence královny a její nejbližší rodiny.

Kromě výše zmíněných ikonických míst se rozšířila také nabídka letišť, která ostatně hráči vidí nejblíže. Ručního zpracování se tak dočkala letiště Liverpool, Land’s End, Manchester-Barton a Out Skerries. Novými texturami pak byla osazena i viktoriánská sídla a typické cihlové domy, z nichž se skládá většina zástavby ve hře. Kromě toho se na severních ostrovech objevily také nové přistávací výzvy pro ty, kteří si chtějí otestovat své aviatické dovednosti.

Nové vylepšení by mělo být k dispozici všem majitelům Microsoft Flight Simulatoru, o jeho masivnosti svědčí také velikost 48 GB.

Zdroj: news.xbox.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.