Zdroj: youtube.com

Microsoft Flight Simulator v létě 2021 dorazí na Xbox Series X/S

Letos krátce po půlnoci 11. prosince začal přímý přenos jedné z největších herních akcí roku udělování cen The Game Awards 2020. Kromě řady oznámení a odhalení se však diváci stali svědky také ocenění populární hry Microsoft Flight Simulator, která získala ocenění v kategorii nejlepší simulátor/strategie.

A není divu. Microsoft Flight Simulator je v současné době nejpropracovanějším herním leteckým simulátorem na světě. Nabízí nejen široké možnosti při výběru modelů letadel či dokonale propracovaný terén (včetně řady světových letišť a památek), ale i vynikající simulaci řízení samotného stroje, které lze nastavit v několika úrovních obtížnosti. Součástí simulátoru jsou také změny počasí podle reálných podmínek ve světě.

Pokud proto patříte mezi milovníky létání, rozhodně byste měli Microsoft Flight Simulatoru dát šanci. Jeho tvůrci navíc na akci The Game Awards potvrdili skvělou novinku – hra bude od léta 2021 dostupná také pro konzole Xbox Series X a Xbox Series S.

Verze pro konzole navíc bude totožná s verzí pro PC. Majitelé některé z výše zmíněných konzolí Xbox tudíž budou mít přístup ke stejným aktualizacím, které známe z verze pro počítače.

Vydání Microsoft Flight Simulatoru pro next-gen konzole od Xboxu je skvělou zprávou. Každopádně musíme doufat, že vydání simulátoru se vyhne zpoždění, které stihlo Halo Infinite. Poměrně palčivou otázkou však zůstává, jak si majitelé konzolí poradí s poměrně náročnými hardwarovými požadavky Microsoft Flight Simulatoru.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.