Microsoft oznámil posun vydání Crackdown 3 pro nový Xbox

Termín vydání fanoušky očekávané akční hry Crackdown 3 byl původně stanoven na 7. listopadu, tedy souběžně s vydáním nové konzole Xbox One X. Její technické a grafické kvality měly, společně s otevřeným světem, naplno demonstrovat technické možnosti nového zařízení. To láká především možností rozlišení 4K a velkým posunem v oblasti grafiky.

Vydání hry bylo posunuto na jaro příštího roku a vypadá to, že v době vydání konzole Xbox One X pro ni nebude existovat žádný AAA titul. Vývoj hry Crackdown 3 probíhá od roku 2014, kdy byl koncept hry představen na veletrhu E3.

„Crackdown 3 je pro nás velmi důležitým titulem a jsme smutní z toho, že musíme mnoho fanoušků zarmoutit posunutím data vydání,” řekl generální manažer Microsoft Studios Publishing Shannon Loftis serveru Polygon. „Nicméně chceme zajistit, aby hra běžela zcela korektně v maximální kvalitě. Část doby, kterou získáme posunutím termínu, bude věnována zlepšení vizuálního lesku hry,“ říká Loftis.

V době vydání nové konzole bude s největší pravděpodobností k dispozici několik starších her, které budou nově podporovat rozlišení 4K a využívat nové grafické možnosti Xboxu One X, které fanouškům umožní kvalitu nové konzole řádně prověřit. Je však možné, že se na prodejnosti konzole projeví skutečnost, že pro ni v době jejího vydání nebude na trhu přítomen žádný exkluzivní titul.

Šéf Xboxu Phil Spencer nicméně naznačil, že fanoušci se určitě mají na co těšit a Xbox show, která se bude konat příští týden v Kolíně nad Rýnem v rámci veletrhu Gamescom, bude „jiná, než fanoušci očekávají, ale myslím, že budou nadšeni“.

 

Zdroj: theverge.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.