Zdroj: xbox.com

Microsoft představí nové hry pro Xbox Series X 23. července, hvězdou večera bude Halo Infinite

V zápolení nadcházející generace konzolí to dlouho vypadalo, že konzole Xbox má, co se týče zveřejněných informací a parametrů, jasný náskok před PlayStationem. Stačil však jediný večer, kdy Sony představila desítky titulů a také vzhled své konzole, a karta se obrátila. O titulech určených pro konzole Xbox Series X toho zatím příliš nevíme, to však Microsoft hodlá ještě tento měsíc změnit.

23. července (v ČR kvůli časovému posunu 24.) totiž Microsoft uspořádá přehlídku her, jež vyvíjí jeho studia. Hlavní hvězdou této akce by se měl stát titul Halo Infinite, který o sobě dal formou krátkého teaseru vědět na konci června.

Tato akce bude lákat nejen potencionální majitele nového Xboxu, ale také PC hráče, protože je pravděpodobné, že řada titulů bude k dispozici i jim. Společnost Microsoft v posledních letech nakoupila celou řadu studií. Jejich počet se zastavil na číslu 15. Microsoft garantuje, že nebude do jejich tvorby příliš zasahovat, protože nechce přijít o originální přístup, jenž považuje za vysokou přidanou hodnotu.

Přesná jména titulů, o nichž bude Microsoft informovat, k dispozici nemáme. Můžeme však řadu z nich odhadnout podle dřívějších úniků a náznaků. Microsoft nedávno spustil dceřiný účet svého Twitteru, který má v názvu Fable. Už dříve jsme se dozvěděli o chystaném vydání Hellblade II a titul Psychonauts 2 je ve všech propagačních materiálech stále uváděn jako hra, na níž se můžeme těšit v roce 2020. Konzole Xbox vždy vynikala zpracováním automobilových her, a je tedy pravděpodobné, že se dozvíme také něco nového o budoucím titulu ze série Forza. Těšit se jistě můžeme také na zcela nové herní počiny.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.