Microsoft představil Surface Hub 2S, nabídne o 60 % tenčí displej nebo o 50 % vyšší grafický výkon než předchůdce

Microsoft uvedl na scénu novou chytrou interaktivní tabuli Surface Hub 2S. Oproti předchůdci Surface Hub nabídne např. o 60 % tenčí displej (velikost rámečků činí 15,5 mm), o 40 % nižší hmotnost (28 kg) nebo o 50 % vyšší grafický výkon.

Zařízení do vínku dostalo obrazovku PixelSense s rozlišením 4K+ (3840×2560), úhlopříčkou 50 palců a poměrem stran 3:2 a podporu stylusu Surface Hub 2 Pen. Pohání jej čtyřjádrový procesor Intel Core i5 osmé generace, kterému sekunduje 8 GB RAM, SSD s velikostí 128 GB a integrovaný grafický čip Intel UHD Graphics 620.

Součástí výbavy je i kamera s rozlišením 4K a sestava na dálku fungujících mikrofonů pro lepší konferenční hovory. Tabule má také předinstalované aplikace Skype for Business a Microsoft Teams.

Novinka se v USA začne prodávat od června a bude stát 8 999 dolarů. Na dalších podporovaných trzích bude dostupná krátce poté. Kromě toho bude v příštím roce k dostání 85palcová verze s poměrem stran 16:9 a neotočným displejem. Její cena v tuto chvíli není známa.

 

Zdroj: pocketnow.com, microsoft.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.