Mladík pokračoval ve hraní hry Fortnite i přes blížící se tornádo

V americkém městě Greensboro v Severní Karolíně se stala událost, která mohla skončit tragicky. Mladík jménem Anton Williams chtěl dosáhnout výhry v multiplayerovém hitu Fortnite za každou cenu a nevadilo mu ani blížící se tornádo, které z okolních domů strhávalo střechy a vyvracelo stromy. Williams i ostatní obyvatelé domu, ve kterém hrál, jsou naštěstí v pořádku.

Williams se o děsivou příhodu podělil s místním zpravodajským webem wxii12.com. Prý zrovna seděl doma a hrál Fortnite, když uslyšel rachot. Podíval se z okna a uviděl, jak přímo před jeho zraky extrémně silný vítr strhává střechy protějších domů. Jeden z domů se podle něj dokonce pohnul ze základů. Rychlost větru prý musela být nejméně 215 km/h.

Williams dále řekl, že místo toho, aby hledal úkryt, chtěl pokračovat ve hře, protože byl jedním z finálových hráčů zápasu. Až poté, co bouře zesílila, šel se se svou sestrou a synovcem schovat. Zápas se prý snažil do poslední chvíle dokončit, ale  situace se prý rapidně zhoršovala a také začala vypadávat elektřina. Tehdy již neváhal a běžel se ukrýt do koupelny. Na otázku, co mu v tu chvíli běželo hlavou, odpověděl, že mentálně se od hry nemohl odtrhnout. „Abych pravdu řekl, myslel jsem jen na hru a doufal jsem, že všichni kolem mě jsou v pořádku,“ odvětil upřímně.

Místní úřady kvůli tornádu vyhlásily ve městě stav nouze a podle policie si řádění živlu vyžádalo jednu oběť. Podle odhadu úřadů zůstaly bez elektřiny tisíce lidí a některé silnice byly vinou spadlých stromů neprůjezdné.

 

Zdroj: gamespot.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.