Motrola zahájí předprodej svého skládacího telefonu a nabádá jeho nové majitele ke speciální péči

Ačkoliv je mobilní veletrh MWC ještě poměrně daleko před námi, není ani v těchto dnech nouze o zajímavé mobilní novinky. Jednou z nich je zahájení předprodeje telefonu Motorola Razer, druhého zařízení s ohebným displejem, jež dorazilo na západní trh. A tuto událost provází spousta otázek včetně té nejzásadnější – v jaké kondici výsledný telefon bude?

Motorla Razer je zatím k dispozici v předprodeji výhradně na značkovém e-shopu amerického operátora Verizon, a to s cenovkou 1499 dolarů. Spolu se zahájením předobjednávek telefonu vydal jeho výrobce telefonu sérii krátkých videí včetně videa s názvem Caring for Razr.

Noví majitelé jsou v něm varováni, aby věnovali telefonu, a především jeho displeji speciální pozornost. Displej by neměl přijít do kontaktu s vodu ani s ostrými předměty. A pokud bude majitel dávat telefon do kapsy, tak vždy v zavřeném stavu. Zajímavá je pak především tajemná věta bumps and lumps are normal, tedy, že hrudky a hrboly jsou u displeje telefonu normální a nejedná se o vadu.

Motorla Razer využívá odlišný skládací mechanismus než konkurenční Samsung Galaxy F. Na rozdíl o něj se, alespoň podle videí, dokáže zavřít tak, že mezi dvěma polovinami displeje není žádná mezera. K zavírání využívá Razer jeden člen ve formě úzké platformy navíc, a displej tak de facto překládá na dvou místech nikoliv na jednom.

Všechna výše uvedená fakta nás vedou k otázce, v jaké kondici bude Motorla Razer při nástupu na trh. Ohebné telefony vyžadují zvláštní péči, na kterou si bude muset jejich majitel zvyknout. Nezbývá než popřát Motorole Razer hladký start, pokud možno bez problémů.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.