Foto: se svolením eBay (meetveeru)

Na eBay se objevil údajný prototyp telefonu Google Pixel 7

Zdá se, že Googlu se nedaří zabránit tomu, aby se jeho hardware tu a tam někde předčasně neobjevil. Jen několik týdnů poté, co byl koncem dubna letošního roku zapomenut v jedné americké restauraci prototyp hodinek Pixel Watch, se zdá, že se někdo pokusil prodat Pixel 7 na aukčním portále eBay.

Upozornění na inzerát na eBay se objevil na subredditu Pixel. Fotografie zařízení přitom vypadala velmi podobně právě jako prototyp Pixelu 7. V současné době je inzerát na eBay označen jako ukončený. Bohužel obrázky, které prodejce zveřejnil, nepřinesly mnoho dalších informací. Přední strana vypadá podobně jako Pixel 6.

Vše však začne být zajímavější, pokud se na jednu z fotografií podíváte blíže. Při bližším pohledu na fotografii zadní strany údajného Pixelu 7 lze totiž v odrazu spatřit něco, co vypadá jako Pixel 7 Pro. Pokud by šlo skutečně o Pixel 7 Pro, je jasné, že právě tento model musel prodejce použít k pořízení snímků. To naznačuje, že ať už je prodávajícím kdokoli, měl přístup k oběma modelům nadcházející sedmé řady Pixelů.

V popisu u produktu prodejce uvedl, že na Pixelu 7 běží Android 13 s aplikacemi, které jsou prozatím ve fázi vývoje. Informoval také, že telefon má 128GB úložiště a 8 GB RAM a že jej prodává tak, jak je, tedy „bez jakýchkoli záruk“. Telefon měl být odeslán z města McKinney v Texasu.

Přestože Google na konferenci I/O představil Pixel 7 i 7 Pro, potrvá ještě několik měsíců, než se tato zařízení dostanou do prodeje.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.