Foto: Unsplash

Na Galaxy S21 FE si možná budeme muset počkat, objevila se informace, že vyjde až koncem října

Galaxy S21 FE je jedním z nejvíce očekávaných telefonů letošního roku. Okolo data jeho vydání se však šíří velké množství často protichůdných informací. A ačkoli jsme vás před několika dny informovali o tom, že by se tato novinka měla na trhu objevit pravděpodobně již 8. září, podle posledních informací jsou výhledy podstatně pesimističtější.

V posledních týdnech jsme toho o chystaném telefonu slyšeli tolik, že je až s podivem, že ještě nebyl oficiálně představen. Před několika měsíci jsme se například dozvěděli, že novinka by měla být uvedena na trh nejspíš dříve než ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku. Nedávné úniky pak mluvily dokonce o tom, že se jej dočkáme již v průběhu září.

Každopádně nejnovější informace tvrdí něco jiného. Podle serveru Front Page Tech by totiž mělo být možné Galaxy S21 FE předobjednat až 20. října! Prodej by pak měl být zahájen 29. října. Pokud jde tedy o přesné informace, zbývají do premiéry pokračovatele loňského megahitu Galaxy S20 FE ještě zhruba dva měsíce. A to je hodně.

Pokud by tomu tak navíc bylo, Galaxy S21 FE by se přiblížil uvedení řady Galaxy S22, a to by od Samsungu nebylo dvakrát moudré. Mimo to se však například objevily také zvěsti o tom, že Galaxy S21 FE by mohl být zrušen. To se ale nezdá být pravděpodobné, jelikož řada obchodů již umístila jeho název na své stránky, což naznačuje, že očekávají jeho dodání. Navíc Galaxy S21 FE je vůbec nejočekávanějším telefonem roku 2021 od Samsungu.

Zůstává však otázkou, kde je nakonec pravda – kdy se telefonu dočkáme? To zatím nikdo s jistotou neví.

Zdroj: sammobile.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.