Na internet unikla údajná fotografie vlajkové lodi Moto Z3 i snímky a detaily dalších telefonů řady Moto

Do éteru „prosákla“ údajná fotografie vlajkové lodi Moto Z3 od Lenova. Unikly i údajné fotografie a detaily o dalších telefonech řady Moto, modelech Moto Z3 Play, Moto X5 a Moto G6.

První obrázek chystaného špičkového smartphonu se objevil na webu droid-life.com a ukazuje edge-to-edge displej, který je zřejmě i lehce zakřivený. Na zadní části je vidět nápis 5G. V tuto chvíli je ovšem nepravděpodobné, že by telefon nebo nějaká jeho modifikace nový standard podporovala, protože první smartphone s 5G (alespoň podle britského telekomunikačního úřadu Ofcom) má dorazit zhruba až za 2 roky. Jak model Moto Z3, tak Moto Z3 Play by měly mít úhlopříčku 6 palců a displej s rozlišením FHD+ (2160×1440).

Na zařízeních však nejsou stopy po čtečce otisku prstu, což podle webu techradar.com znamená, že buď bude integrována přímo do displeje nebo místo ni budou oba modely Z3 disponovat nějakou formou technologie pro rozpoznání tváře.

Web droid-life.com přišel i s údajným snímkem smartphonu Moto X5, který by měl mít stejný displej jako modely Z3, jen s úhlopříčkou 5,9 palců. Telefon prý bude vybaven duálním fotoaparátem a stejně jako v případě výše uvedených smartphonů i tomuto modelu  na první pohled chybí čtečka otisku prstu.

Web kromě toho zveřejnil další fotografii, na níž mají být telefony Moto G6, G6 Plus a G6 Play, a všechny budou mít patrně poměr stran 18:9. Zdroje webu uvádějí, že model G6 Play disponuje úhlopříčkou 5,7 palců, HD rozlišením displeje, kapacitou baterie 4000 mAh a bude dostupný ve třech barevných provedeních.

Moto G6 prý bude mít stejnou úhlopříčku, ale rozlišení FHD+ jako u vyšších modelů Z3, má běžet na čipsetu Snapdragon 450 a být vybaven 3 nebo 4 GB RAM, 32 či 64 GB ROM a duálním fotoaparátem 12+5 MPx. U tohoto modelu zdroje potvrzují přítomnost čtečky otisku prstu.

Moto G6 Plus s úhlopříčkou 5,93 palců a rozlišením FHD+ prý bude postaven na čipsetu Snapdragon 630 a mít ve výbavě 3, 4 nebo 6 GB RAM, 32 či 64 GB ROM a duální fotoaparát o stejném rozlišení jako model Moto G6. I zde se web zmiňuje o čtečce otisku prstu. Dostupný prý bude v černé, stříbrné a tmavě modrozelené barvě.

Web nicméně neuvádí, kdy by měly zmíněné modely vstoupit do prodeje. Je každopádně možné, že se objeví na MWC 2018, kde bychom se alespoň o některých mohli dozvědět bližší informace.

 

Zdroj: techradar.com, droid-life.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.