Foto: se svolením Fox Broadcasting

Na pokračování oblíbeného seriálu Futurama se můžeme těšit už 24. července na Hulu

Pokud patříte mezi fanoušky seriálu Futurama, máme pro vás dobré zprávy. Americká streamovací služba Hulu oznámila, že Bender, Fry, Leela a celá parta se již 24. července vrátí v osmé sérii na obrazovky.

Po oznámení osmé sezóny na začátku roku 2022 John DiMaggio (v roli Bendera) na Twitteru uvedl, že se po platových neshodách se společnostmi Disney a Hulu do seriálu nevrátí, nakonec ale otočil. Stejní zůstali také tvůrce seriálu Matt Groening a producent David X. Cohen, což je rozhodně dobrá zpráva.

Jak informoval server Variety, osmá série se bude skládat ze dvou částí, přičemž první část bude mít 10 epizod. Vysílání nové sezóny se chystá každé pondělí na Hulu. Pozoruhodné přitom je, že se seriál bude vůbec poprvé vysílat nejprve na streamovací platformě. Hulu prozatím neoznámilo datum premiéry druhé části, která bude obsahovat dalších 10 epizod.

Futurama původně debutovala v roce 1999, první čtyři série vysílala stanice Fox. Poté seriál získal nový domov na stanici Comedy Central, která vysílala šestou a sedmou sérii, jež skončily v roce 2013. Takzvanou pátou sezónu, která rovněž spadala pod Comedy Central, ve skutečnosti tvořila série čtyř filmů, které byly nakonec rozděleny do krátkých epizod.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.