Na Switch vyjde v prosinci westernová střílečka Call of Juarez: Gunslinger

Na konzoli Switch vyjde 10. prosince westernová akce Call of Juarez: Gunslinger, která původně vyšla roku 2013 na PC a konzolích PS3 a Xbox 360. Stát bude 20 dolarů a již nyní je možné si ji předobjednat.

   Konverze bude podporovat pohybové ovládání a vibrační funkci HD Rumble, díky čemuž se hráči mají cítit jako skuteční pistolníci z Divokého západu. Grafika vypadá podle traileru více než solidně.

   Ve hře se hráči ocitnou v kůži lovce hlav a budou moci chytat legendární psance Divokého západu, jako je Billy the Kid, Jesse James nebo Pat Garrett, upravovat své schopnosti nebo se učit mistrovsky ovládat zbraně a provádět s nimi smrtící komba.

   Hra od polského studia Techland (známé jsou od něj také survival hororové akce Dying Light z roku 2015 a Dead Island z roku 2011) vyšla původně před šesti lety na PC a konzole PS3 a Xbox 360 a jde zatím o poslední díl série Call of Juarez, jejíž první díl spatřil světlo světa v roce 2006 (kromě jednoho se všechny díly odehrávaly na Divokém západě).

   Konzole od Nintenda v minulosti trpěla nedostatkem FPS her, to se však v poslední době mění. Hráči mají k dispozici tituly jako Doom z roku 2016, Wolfenstein II: The New Colossus, Wolfenstein II: Youngblood, Superhot nebo Redneck a těšit se mohou např. na pokračování novodobého Dooma s názvem Doom Eternal nebo Metroid Prime 4. 

Zdroj: gematsu.com, square-enix-games.com