Foto: se svolením Netflix

Nabídka her Netflixu na rok 2024 zahrnuje Game Dev Tycoon, Sonic Mania či pokračování Cozy Grove

Do konce letošního roku Netflix vydá neuvěřitelných 86 her a v nejbližší době nehodlá své herní ambice měnit. Streamovací gigant už má připravenou první řadu titulů, které do své knihovny přidá v roce 2024, včetně Game Dev Tycoon. V tomto zvláštně poutavém simulátoru si můžete vybudovat vlastní herní společnost a vytvářet vlastní videohry. Dokonce můžete zkoumat nové technologie ve svém oboru a vymýšlet vlastní typy her jako skutečný vývojář.

Sonic Mania Plus, která původně vyšla pro konzole a pro PC prostřednictvím služby Steam, bude mít díky Netflixu premiéru i na mobilních zařízeních. Vylepšená verze hry Sonic Mania přidává do hry Sonicovy přátele, pásovce Mightyho a létající veverku Raye, a také nový režim. Společnost Spry Fox vydává také pokračování svého simulátoru života Cozy Grove. A pokud jste fanoušky Barbie, módy a oblékacích her, je tu Fashionverse, kde můžete stylizovat modelky, a dokonce pro ně vyrábět oblečení. Podle Netflixu jde o titul s umělou inteligencí, který staví 3D modely na fotorealistické pozadí.

Kromě oznámení některých her, které uvede na trh v příštím roce, se společnost Netflix Games také ohlédla za svými aktualizacemi a vydáními pro rok 2023. V letošním roce uvedla na trh 40 her, mezi nimiž je již definitivní vydání trilogie Grand Theft Auto, které bude k dispozici od zítřka. Herní odnož streamovací společnosti také debutovala dvěma interně vyvinutými tituly: Night School’s Oxenfree II: Lost Signals a interaktivní hrou od Boss Fight Entertainment Netflix Stories: Love is Blind. V neposlední řadě začala společnost ve vybraných regionech testovat možnost přehrávání svých her na chytrých televizorech a prohlížečích s tím, že její tituly bude nakonec možné hrát na jakémkoli zařízení.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.