Nástupce iPhonu Xr prý bude disponovat duálním fotoaparátem, větší baterií nebo bezdrátovým reverzním nabíjením

Nástupce loňského nejlevnějšího modelu iPhonu – iPhonu Xr – nabídne podle nejnovějších neoficiálních zpráv duální fotoaparát, větší baterii nebo bezdrátové reverzní nabíjení. Bude prý představen v září po boku svých dvou vybavenějších sourozenců, o nichž se neoficiálně hovoří jako o iPhonu XI a XI Max.

Pokud jde o fotoaparát, telefon by měl používat stejný primární a sekundární senzor, jakým bude disponovat fotoaparát iPhonu XI (druhý fotoaparát by měl mít teleobjektiv). Na tomto místě připomeňme, že iPhone XI a XI Max budou údajně vybaveny trojitým fotoaparátem (třetím senzorem by měl být senzor ToF), který bude mít podle starších i novějších údajných renderů trojúhelníkový tvar. Upgradována by také měla být přední kamerka, a to na rozlišení 12 MPx.

Telefon prý s největší pravděpodobností dostane do vínku stejnou úhlopříčku displeje jako předchůdce, tj. 6,1 palců, který by měl být opět typu LCD. Kapacita baterie se prý zvýší z 2942 na 3089 mAh a stejně jako jeho sourozenci by se měl dobíjet 18W nabíječkou a mít funkci bezdrátového reverzního nabíjení pro dobíjení chytrých hodinek Apple Watch nebo bezdrátových sluchátek AirPods.

Nový „iPhone pro masy“ by měl stát stejně jako předchůdce, tedy 749 dolarů, a velmi pravděpodobně bude znovu dostupný v řadě barevných provedení.

 

Zdroj: 91mobiles.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.