Foto: Naughty Dog

Naughty Dog možná vyvíjí rovnou dvě nové multiplayerové hry

Vývojářské studio Naughty Dog, známé především díky dvěma populárním herním sériím The Last of Us a Uncharted, pravděpodobně vyvíjí dvě nové multiplayerové hry. Podle nedávno zveřejněné nabídky práce studio přijímá zaměstnance na pozici Associate Multiplayer Quality Assurance Tester/Development Support. Člověk na této pozici by měl pracovat na „multiplayerových titulech,“ což naznačuje, že se připravuje více než jen multiplayerová verze hry Last of Us.

Studio Naughty Dog potvrdilo, že pracuje na samostatné multiplayerové verzi Last of Us už v červnu 2022, ale od té doby o projektu mlčí. Před vydáním Last of Us 2 se počítalo s režimem hry pro více hráčů, ten byl ale nakonec vyškrtnut. Studio tehdy vysvětlilo, že multiplayerová část hry je velmi komplexní a její příprava bude vyžadovat mnohem více času. Od té doby fanoušci čekají na nové informace.

Pokud se v nabídce práce nevyskytl překlep, tak to vypadá, že kromě multiplayerové verze Last of Us vyjde ještě jeden zcela nový multiplayerový titul. Nová multiplayerová hra od Naughty Dog je pravděpodobně součástí plánů společnosti Sony vydat do roku 2026 deset live-service her. Nedávno jeden z vedoucích pracovníků Naughty Dog ujišťoval fanoušky, že příběhově orientované hry pro jednoho hráče budou vždy součástí portfolia Sony. Pokud ale Naughty Dog pracuje na multiplayerových hrách již nyní, není jisté, zda mají nedávné zvěsti o Uncharted 5 velkou váhu.

Zdroj: www.gamerant.com