Necelé dva týdny před představením Samsungu Galaxy M40 unikl jeho údajný snímek, ukazuje otvor v displeji či trojitý fotoaparát

Necelé dva týdny před představením smartphonu Samsung Galaxy M40 unikla na veřejnost jeho údajná fotografie. Ukazuje „průstřel“ v téměř bezrámečkové obrazovce nebo trojitý fotoaparát.

Podle dosavadních neoficiálních zpráv telefon dostane do vínku úhlopříčku displeje 6,3 palců, rozlišení 2340×1080 nebo poměr stran 19,5:9. Pohánět jej prý bude čipset střední třídy Snapdragon 675, který by měly doplnit 4 nebo 6 GB RAM a 64 či 128 GB vnitřní paměti.

Fotoaparát by měl disponovat rozlišením 32, 8 a 5 MPx, přičemž první prý bude vybaven objektivem se světelností f/1,7, druhý ultraširokoúhlým objektivem se světelností f/2,2 a třetí by měl sloužit ke snímání hloubky. Přední kamerka prý bude mít rozlišení 16 MPx. Součástí výbavy by měla být na zádech umístěná čtečka otisků prstů.

Telefon prý bude postaven na Androidu 9.0 a nadstavbě One UI a baterie by měla mít kapacitu 5000 W a podporovat rychlé nabíjení s výkonem 15 W.

Novinka bude podle všeho představena 11. června a jako předchozí modely řady Galaxy M určena primárně pro indický trh. V přepočtu by měla stát něco přes 6,5 tisíc korun.

 

Zdroj: phonearena.com, gsmarena.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.