nomanssky.com

Nejnovější aktualizace No Man’s Sky umožní vychovat z divokého zvířete domácího mazlíčka

Vesmírný simulátor No Man’s Sky poprvé vyšel již před dlouhými pěti lety. Po svém vydání z něj však většina hráčů nadšená nebyla, trpěl totiž řadou neduhů (především působil jako nedodělek). Každopádně před třemi lety získal velký update, který z něj udělal hit.

Nyní se vývojářské studio Hello Games rozhodlo pro vydání další aktualizace, v rámci níž budou hráči moci zkrotit divoká zvířata a vychovat z nich domácí mazlíčky. „Budou putovat po vašem boku, až budete prožívat svá vesmírná dobrodružství, a to jako kamarád i jako cenný pomocník,“ dodalo studio Hello Games.

Až divoké zvíře zkrotíte, budete je moci krmit, hrát si s ním a zároveň zkoumat jeho myšlení. Myšlenky vašeho mazlíčka totiž budou viditelné v rámci „komunikačního kanálu“ (snad bychom mohli říci telepatického spojení). Každý tvor přitom bude mít jinouosobnost“, která bude definována jak druhem, tak i ekosystémem, v němž žije.

Vývojáři také slíbili, že „žádné dvě bytosti nebudou podobné“ a navíc „jejich osobnost se bude dále rozvíjet na základě prohlubování vašeho pouta“. Pokud navíc na svých cestách narazíte na jiného cestovatele, může se váš mazlíček zachovat agresivně, vyděšeně nebo být naopak přítulný a hravý. Po nějaké době, až svého zvířecího společníka vychováte, můžete ho využívat i pro plnění nejrůznějších úkolů.

Nová aktualizace, která už je nyní dostupná, navíc přinese i další vylepšení, mezi jinými půjde například o rychlejší načítání. Tento update je zároveň součástí oslav pátého výročí vzniku hry. Je proto možné, že se letos ještě nějakých vylepšení dočkáme.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.