Foto: se svolením Epic Games

Nejnovější sezóna Fortnite zahrnuje Transformers a létající raptory

Společnost Epic Games se chystá opět zdecimovat ostrov Fortnite. Nejnovější sezóna battle royale hry s názvem Fortnite Wilds začíná dnes (9. června) a během Summer Game Fest Live se objevil filmový trailer.

Tentokrát společnost Epic přetváří ostrov tak, že jeho střed nechá propadnout a odhalí džungli. Zde se hráči budou moci projet na barevných velociraptorech a prozkoumávat starobylé ruiny. V nejnovější sezóně se objeví také velké množství bahna a lián. Není to ale náhoda, vše souvisí s Transformers. Shodou okolností bude tento týden v kinech uveden nový film Transformers: Probuzení monster (v Česku je uvedení naplánováno na 8. června). Hráči Fortnite se tak mohou těšit také na novou postavu Optima Prima.

Přestože mezi tématem džungle a nejnovějším crossoverem není příliš velká souvislost, lze očekávat, že většině hráčů to příliš vadit nebude. Velmi pravděpodobně se totiž s chutí vrhnou na hraní nového dílu (přeci jen pohybovat se po ostrově hřbetě raptora a mít na sobě kůži Optima Prima by mohla být zábava).

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.