Foto: se svolením WinFuture

Nejnovější únik odhalil design a klíčové specifikace chystaného telefonu Moto G22

Společnost Motorola plánuje uvést na trh nový cenově dostupný smartphone řady Moto G. Tento telefon s označením Moto G22 pravděpodobně nahradí loňský model Moto G20. Více informací nyní přináší nejnovější únik informací. Dozvídáme se podrobnosti o designu i některých klíčových funkcích.

Server WinFuture sdílel kvalitní rendery Moto G22, z nichž můžeme vyčíst, že oproti předchozímu modelu došlo k některým změnám. Ze zadní strany například zmizela čtečka otisků prstů, kterou nahradil boční snímač zabudovaný do tlačítka napájení. Obdélníkový modul fotoaparátu na zadní straně získal nový design – primární snímač a LED blesk jsou umístěny společně uvnitř kruhu a zbývající tři snímače se nacházejí těsně pod ním. Na přední straně telefonu se nachází OLED panel (oproti LCD u Moto G20) s výřezem pro selfie kameru.

Displej má úhlopříčku o velikosti 6,53 palce – velikostí se tedy blíží loňskému modelu a nezměnilo se ani rozlišení obrazovky (HD+) a obnovovací frekvence (90 Hz). Telefon nicméně pohání čipset Helio G37 od MediaTeku, což je pokrok oproti čipu Unisoc T700 v modelu Moto G20. Primární fotoaparát byl vylepšen ze 48Mpx snímače na nový 50Mpx snímač se světelností f/1,8. Doplní jej 8Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát a dva 2Mpx snímače pro snímání hloubky a makro.

Moto G22 se by měl údajně pochlubit baterií s kapacitou 5 000 mAh, nabíjení zajistí 10W nabíječka. Budoucí uživatelé by se mohli těšit na Android 12. Samozřejmostí bude také Bluetooth 5.2, podpora 4G LTE a slot pro microSD kartu.

Prozatím však nebyla ani jedna z výše uvedených informací oficiálně potvrzena. Podle WinFuture by se cena měla pohybovat pod 200 eury (tedy zhruba pod 5 200 korunami) a zpočátku by měl být telefon k dispozici pouze v černé barvě.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.