Foto: se svolením WinFuture

Nejnovější únik odhalil nový fitness náramek Garmin Vivosmart 5, překvapí velkým displejem a nízkou cenou

Garmin je jedním z nejoblíbenějších výrobců fitness náramků na trhu. Poslední model Garmin Vivosmart 4 byl představen v roce 2018, takže bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme pokračování. Nový únik naznačil, že se tak stane již brzy.

Společnost WinFuture zveřejnila snímky připravovaného modelu Vivosmart 5. Skvělou zprávou je, že i tento model by měl zůstat v nižší cenové relaci jako současný model (Vivosmart 4 lze pořídit zhruba od 2 200 korun). Chystaný model vypadá téměř identicky jako čtyřková verze, nicméně se pochlubí podstatně větším displejem, a to až o 66 %, zdá se také, že bude mít OLED panel se stupni šedi.

Vivosmart 5 bude také údajně podporovat nouzová upozornění (v případě připojení ke smartphonu), „Sleep Score“ pro sledování spánku, pochlubí se až sedmidenní výdrží baterie a také všemi způsoby sběru dat o cvičení a zdraví, které od fitness náramku očekáváte. Prozatím ale není jasné, zda Vivosmart 5 bude mít stupeň krytí IP, ale podle WinFuture jej bude možné běžně používat při plavání i v jiných situacích, které zahrnují zvýšenou expozici vodě. Potěšující je i informace, že k dispozici budou nejméně tři barvy (černá, bílá a zelená), větší verze se bude prodávat v černé barvě.

Současný model Vivosmart 4 získal především pozitivní recenze, lze proto očekávat, že Vivosmart 5 na tom bude podobně. Tento náramek tak může potěšit zejména uživatele, kteří si potrpí na kvalitu za přijatelnou cenu.

Zdroj: xda-developers.com