Foto: se svolením Google

Nejnovější únik Pixel 8 Pro od Googlu potvrzuje teplotní senzor a další informace

Google odhalil některé podrobnosti o svém připravovaném telefonu Pixel 8 Pro. Tentokrát únik pochází z vlastního 360stupňového simulátoru společnosti Google, který umožňuje prohlédnout si zařízení ze všech úhlů. Potvrzuje nejen funkce, jako je nový teplotní senzor a slot na SIM kartu, ale také tři z dostupných barev.

Simulátor odhaluje modrou, šedivou a černou barvu spolu s domovskou obrazovkou, která vypadá podobně jako u předchozího modelu Pixel 7 Pro. Ukazuje také slot pro SIM kartu a potvrzuje teplotní senzor, který jsme viděli již v dřívějším úniku.

Neuvádí žádné specifikace, ale o těch už máme díky předchozím únikům docela dobrou představu. Soustava fotoaparátů Pixelu 8 Pro by měla zahrnovat 50megapixelový hlavní fotoaparát, který propustí o 50 % více světla, a 64megapixelový ultraširokoúhlý fotoaparát Sony. Údajně bude mít také plochý displej namísto zakřiveného podobně jako Pixel 6 Pro a Pixel 7 Pro. Kromě toho se očekává, že bude vybaven baterií s kapacitou 5 000 mAh a maximální rychlostí nabíjení 27 W.

Pixel 8 Pro by měl být odhalen na příští prezentační akci společnosti Google, která se bude konat 4. října v 10:00 středoevropského času. Kromě Pixelu 8 a Pixelu 8 Pro se možná dočkáme i hodinek Pixel Watch 2 a dalšího hardwaru.

Zdroj: engadget.com