Foto: OnLeaks/Zollege

Nejnovější únik ukázal Xperii Ace III od Sony ze všech úhlů

Nyní si můžeme udělat jasnější obrázek o novém chystaném telefonu od Sony Xperii Ace III. Toto zařízení bude pravděpodobně novou kompaktní vlajkovou lodí a podle uniklých informací se zdá, že bude disponovat čipsetem Snapdragon 888 a poměrně velkou baterii s kapacitou 4 500 mAh.

Není překvapující, že rendery pocházejí od OnLeaks a Zollege (zveřejněny byly na serveru GSMArena). Díky těmto obrázkům si můžeme udělat jasnější představu o tom, co má pro nás Sony nachystáno. Nový smartphone bude mít rozměry 139,7 x 68,7 x 9,1 mm a pochlubí se 5,5palcovým displejem (pro srovnání – iPhone 13 mini má 5,4palcový displej a měří 131,5 x 64,2 x 7,7 mm). Je tedy jisté, že půjde o kompaktní zařízení. A pokud je současný únik pravdivý, může se jednat o jedno z nejkompaktnějších zařízení se systémem Android a výkonným hardwarem uvnitř.

Nové zařízení totiž bude údajně poháněno čipsetem Snapdragon 888 s 6 GB RAM. Není pravděpodobné, že by bylo možné rozšířit úložiště, nicméně v nabídce bude 128GB a 256GB varianta. Telefon samozřejmě nabídne také podporu 5G. Rendery kromě toho odhalily i 3,5mm jack pro sluchátka na horní straně zařízení.

Zajímavé je, že novinka bude mít na zadní straně pouze jediný 13Mpx fotoaparát, selfie kamera bude umístěna ve výřezu displeje. Xperia Ace III by měla nabídnout baterii s kapacitou 4 500 mAh, což by vysvětlovalo větší šířku telefonu (9,1 mm).

Telefon by měl být uveden na trh v červnu. Bohužel i u tohoto zařízení (podobně jako u předchozích telefonů Ace od Sony) se pravděpodobně bude prodávat pouze v Japonsku.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.