dbrand.com

Nelíbí se vám bílý PlayStation 5? Společnost Dbrand nabízí řešení

O tom, že PlayStation 5 je vynikající herní konzole, nemusíme spekulovat, každopádně všem nemusí vyhovovat její vzhled. Černobílá kombinace s převládající bílou není zrovna praktická a zpravidla se příliš nehodí k většinově černé elektronice.

Řešení nabízí společnost Dbrand, která je známá zejména výrobou krytů a pouzder na smartphony. Ta se totiž rozhodla na trh přijít s vlastními matně černými bočnicemi Darkplate pro PS5. Nejde přitom o oficiální příslušenství, Dbrand proto otevřeně počítá s žalobou ze strany Sony a přímo ji k tomu vybízí slovy: „Pokračujte, zažalujte nás“.

Matně černé bočnice jsou navíc z vnitřní strany opatřeny jemnou texturou v podobě znaků nápadně připomínajících tlačítka PS ovladače. Ačkoli Darkplate jsou vždy matně černé, Dbrand nabízí různé varianty pro středovou část PS5. Zájemci si tak mohou pořídit matně černé bočnice doplněné o jasně žlutý či bílý střed, případně mohou sáhnout po variantách, které pracují s výraznými vzory (verze Robot Camo, Triple Black, Redcode a Silicon). Všechny verze budou k dispozici jak pro standardní, tak pro digitální edici konzole.

Za nový vzhled konzole zaplatíte v přepočtu něco přes jeden tisíc korun. Sada černých bočnic vyjde na 49 dolarů, po přidání krytu na střední část konzole se cena zvýší až na 60,95 dolarů. Nutno přitom říci, že zájem je velký a v současné době jsou kryty vyprodány, každopádně lze je doobjednat. Kryty pro digitální edici ale dosud nebyly uvedeny do prodeje.

Nejde přitom o první podobný případ. Již v minulém roce se britská společnost PlateStation5 (později přejmenovaná na méně explicitní CustomizeMyPlates) rozhodla nabídnout podobný produkt (dokonce za podobnou cenu). Na základě žaloby ze strany Sony jej však musela později stáhnout. Stejný osud přitom s velkou pravděpodobností potká i Dbrand.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.