Foto: se svolením Bandai Namco

Netflix letos uvede adaptaci slavné herní série Tekken

Netflix rozšiřuje své portfolio filmů a seriálů s herním základem. Streamovací služba již přenesla na televizní obrazovky hry jako DOTA 2 a Castlevania, nyní se obrací k další legendární sérii videoher. V sobotu Netflix oznámil, že v roce 2022 vydá anime adaptaci slavné série bojových her Tekken od společnosti Bandai Namco.

Spolu s oznámením sdílel Netflix teaser, kde se nám představuje hlavní hrdina seriálu, Jin Kazama. Ten se k sérii připojil jako hratelná postava ve hře Tekken 3 z roku 1996. V seriálu Tekken s podtitulem Bloodline se Kazama poté, co jeho matka podlehne démonovi, vydává na cestu pomsty. Kazama se obrací s prosbou o pomoc na svého dědečka Heihachiho Mishimu. Pokud stařík Mishima působí zlověstným dojmem, je to proto, že je jedním z hlavních padouchů hry Tekken. Kazamovo pátrání ho nakonec zavede na velký Turnaj krále železné pěsti, kde se představí další známé tváře hry jako Ogre, King, Paul a další.

Zatím je zřejmé pouze to, že by měl Tekken: Bloodline vyjít letos, přesný termín ale Netflix neuvádí. Dosavadní sledovanost adaptací videoher na Netflixu většinou závisela na spolupráci s jinými velkými společnostmi. Produkce jako Arcane: League of Legends (2021 – 2022) a Zaklínač: Vlčí sen (2021) byly pro Netflix úspěšné díky zapojení studií Fortiche a Studio Mir.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.