Foto: se svolením Netflix

Netflix otevře vlastní kamenné prodejny

Společnost Netflix údajně plánuje otevřít několik kamenných prodejen nazvaných Netflix House. V těchto obchodech bude ke koupi zboží k hitům, které byly vysílány na Netflixu. Ve dvou prvních provozovnách by měly být pro návštěvníky připraveny dokonce překážkové dráhy s tematikou Squid Game (je přitom paradoxní, že ačkoli byl tento seriál břitkou kritikou moderního kapitalismu, nové prodejny jej budou naopak podporovat).

Návštěvníky čekají také umělecké instalace a živá vystoupení z oblíbených filmů a seriálů. Ve specializovaných restauracích se budou prodávat tematické pokrmy a nápoje z reality show týkajících se vaření společnosti Netflix. První dvě budou otevřeny v USA, ale další se objeví po celém světě.

Netflix se už dříve pouštěl do realizace zajímavých projektů souvisejících s filmem. Například otevřel zážitkové atrakce po celé planetě, aby oslavil pořady jako Stranger Things a mnoho svých reality show. Ve Velké Británii se chystá divadelní hra Stranger Things: The First Shadow na motivy oblíbeného seriálu. Její premiéra je stanovena na listopad tohoto roku, proběhne v londýnském divadle Phoenix Theatre.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.