Foto: se svolením Tender Claws; Wikimedia Commons

Netflix potvrdil, že hra Stranger Things VR vyjde koncem příštího roku

Netflix a vývojářské studio Tender Claws připravují hru Stranger Things VR, která se na hlavních platformách s virtuální realitou objeví v zimě 2023, oznámily společnosti na Stranger Things Day 2022 (6. listopadu). Ve hře si budete moci zahrát za obávaného padoucha Vecnu ze čtvrté série, jehož cílem je „vykonat pomstu na Eleven a [městu] Hawkins,” uvádí se v tiskové zprávě.

„Zahrajte si za Vecnu v novém dobrodružství Stranger Things ve VR,” stojí v popisu videa. „Staňte se průzkumníkem neznámých realit, když formujete společnou mysl a krotíte prázdnotu. Vnikejte do myslí a vyvolávejte noční můry ve snaze vykonat pomstu na Eleven a [městě] Hawkins. Stranger Things VR je psychologický horor/akční hra vyvinutá společností Tender Claws, která se na hlavních VR platformách objeví v zimě 2023.”

Společnost Tender Claws dříve vyvinula virtuální hry Virtual Virtual Reality 1 a VVR 2, spolu s „mobilním AR (augmented reality, tj. rozšířená realita, pozn. red.) virtuálním mazlíčkem Tendar a pohlcujícím divadelním dobrodružstvím The Under Presents a Tempest,” stojí na webu společnosti. Samotný Netflix již dříve vydal několik her kolem svých vlajkových seriálů, a to včetně seriálu Stranger Things. Vyšla tak například hra Stranger Things 3: The Game pro mobilní telefony a konzole, ale také hra Stranger Things:The VR Experience.

Na pátou sérii proslulého seriálu Stranger Things si ale počkáme ještě do roku 2024.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.