Netflix uvede animovaný seriál na motivy hry Cuphead

Filmy a televizní obsah na motivy videoher většinou nebývají příliš úspěšné. V nejbližší době by se to mohl pokusit změnit film na motivy hry Uncharted, který by do kin měl dorazit na jaře příštího roku. A nyní se o zfilmování hlásí další úspěšný herní titul, kterým je animovaná skákačka Cuphead.

Ta už během svého vydání sklízela ocenění za velmi povedenou klasickou 2D animaci, jež vycházela z vizuálního stylu první poloviny dvacátého století. I přesto, že hra byla opravdu velmi těžká získala si hra velké množství fanoušků zejména díky své atmosféře.

Její tvůrci ze studia MDHR tento týden oznámili, že hra se dočká vlastního animovaného seriálu na kanálu Netflix. Na jeho animaci se budou podílet odborníci z nejpovolanějších tedy pracovníci studia MDHR. Vizuál seriálu bude vycházet ze hry zde se nic měnit nebude. Kromě animace bude čerpat seriál částečně i z prvků klasické grotesky a humor do něj přinese i střed povah jeho hlavních hrdinů. Zatímco červený Cuphead je impulzivní odvážný milovník přímých řešení, jeho bratr Mugman je spíše opatrný a citlivý.

Podle tiskové zprávy bude seriál určen převážně dospělému publiku, ale věkově by neměl být nijak omezen. Diváci se mohou těšit na jistou syrovost a surreálnost některých scén, což je prvek, který byl v původní hře velmi oblíbený. Kdy bychom se měli seriálu dočkat ani jaký bude jeho formát zatím oznámeno nebylo.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.