Foto: se svolením Annapurna Interactive

Netradiční plošinovka Solar Ash vyjde až 2. prosince

Akční 3D plošinovka Solar Ash je pokračováním úspěšné a cenami ověnčené hry Hyper Light Drifter z roku 2016. Vydání této novinky však studio Heart Machine a vydavatel vydavatel Annapurna Interactive odložilo z 26. října na 2. prosince. Jako vysvětlení tým uvedl, že potřebuje více času na dokončení nové hry, vychytání posledních detailů a opravu posledních chyb. Podle jeho slov mu několik týdnů navíc umožní vydat hru v „nejlepší formě“,

A na co konkrétně se hráči mohou těšit? V první řadě na velmi netradiční a pestrý svět, který jako by neměl hranice. Hráč jím bude procházet – či spíše probíhat ve skutečně rychlém tempu. Čekají jej potopená města či tekoucí láva. Hlavní postava Rei má však řadu superschopností – kromě již zmíněné vysoké rychlosti a schopnosti překonávat velké vzdálenosti v krátkém čase, jde například i o výbornou odolnost. Ta se hodí při soubojích s nejrůznějšími nepřáteli. Jejím cílem je však zachránit svůj domov před obří černou dírou, která postupně pohlcuje okolí.

Jisté je prozatím jedno – rozhodně půjde o netradiční herní zážitek, který by si milovníci tohoto typu her rozhodně neměli nechat ujít. Jak jsme již zmiňovali na začátku tohoto článku, Solar Ash vyjde 2. prosince na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Může tak jít o celkem zajímavý dárek pod stromeček. Jsme každopádně zvědaví, zda kvalita Solar Ash dosáhne na Hyper Light Drifter.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.