Foto: se svolením Nintendo

Nintendo ohlásilo barevný OLED displej pro Nintendo Switch s motivem hry Splatoon 3

Nintendo tu a tam vydá speciální edici Switche a nyní přišel čas na další z nich – Splatoon 3. Pestrobarevná verze Switche OLED bude k dispozici od 26. srpna, tedy pár týdnů před vydáním hry Splatoon 3, které se dočkáme 9. září. Nová verze konzole stojí 360 dolarů (tedy necelých 9 tisíc korun) – o 10 dolarů více než běžná verze. Předobjednávky jsou již otevřeny.

Tělo konzole má zadní stranu šedivou s motivy ze hry, nicméně jsou to právě Joy-Cony, díky kterým tato speciální edice není k přehlédnutí. Levý je laděn do modrofialové, zatímco pravý Joy-Con má žlutozelený přechod. Oba Joy-Cony se na zadní straně mohou pochlubit grafikou chobotnice a bílým designem. Je možné, že časem budou k dispozici ke koupi i samostatně. Ke konzoli je dodáván také bílý dok s motivy ze hry Splatoon 3.

Trochu zamrzí, že Nintendo bohužel k celému setu nepřidal jako bonus kopii hry Splatoon 3. Pokud proto o ni máte zájem, budete si ji muset zakoupit zvlášť. Nicméně společnost v den vydání hry vydá také ovladač Nintendo Switch Pro Controller Splatoon 3 za 75 dolarů (asi 2 tisíce korun) s podobným designem a tematické pouzdro za 25 dolarů (cca 650 korun).

Nintendo vydalo Switch OLED loni a doposud se neobjevilo mnoho jeho variant. Tato by mohla být ideální pro fanoušky hry Splatoon, kteří dávají přednost hraní v handheldovém režimu a ještě si Switch OLED nepořídili. Ndocení však jasné, kolik kusů této speciální edice Nintendo plánuje vyrobit, tudíž není jisté, zda ji bude snadné sehnat.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.