Foto: Nintendo

Nintendo rozšíří řady konzole Switch Lite o modrou variantu

Pokud uvažujete nad pořízením konzole Switch Lite, od 7. května budete moci vybírat z ještě větší palety barevných variant. Ke stávajícím šedé, tyrkysové, žluté a korálově růžové totiž přibude modrá. Za zmínku stojí, že právě v tyrkysové Switch Lite v roce 2019 debutoval.

Na rozdíl od běžné konzole Nintendo Switch, která spadá mezi hybridní zařízení, jež lze používat samostatně (např. na cestách), ale i po propojení s větší obrazovkou, je Switch Lite uzpůsoben pouze pro samostatné použití, ideálně na cesty apod. V podstatě tak jde o odlehčenou verzi klasického Switche.

Switch Lite bude v novém kabátku nápadně připomínat modrého Game Boye. K nové barvě se Nintendo rozhodlo možná také z toho důvodu, že Pantone zvolil barvou roku 2020 právě modrou.

Jak jsme již zmínili v úvodu, v Evropě se nové barevné varianty dočkáme již 7. května, v USA si počkají o něco déle, protože tam na trh dorazí až 21. května. Cena modrého Switch Lite přitom zůstane stejná. U nás se tedy bude pohybovat okolo 5 tisíc korun.

A pokud přemýšlíte, co si na konzoli Switch Lite zahrát, výborným tipem je New Pokémon Snap, který vyjde již 30. dubna a přinese zejména noční fotografování. Dalším zajímavým herním titulem je například také Miitopia, v níž vytváříte vlastní dobrodružný příběh a je ideální pro oddechové hraní s přáteli nebo s rodinou. Miitopia vyjde 21. května.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.