Foto: se svolením Nintendo

Nintendo zahajuje léto s pastelově barevnými ovladači Joy-Con

Pokud váš Switch vypadá trochu fádně nebo pokud potřebujete další pár ovladačů pro hru Mario Kart, má Nintendo stylové řešení. Společnost Nintendo koncem června nabídne k prodeji ovladače Joy-Con ve dvou pastelových barevných kombinacích. Jak můžete vidět na obrázku, jedná se o kombinace fialového ovladače se zeleným nebo růžového se žlutým. Obě varianty jsou doplněny černými pásky a obě se prodávají za cenu 80 dolarů (přibližně 1750 korun), tedy za stejnou cenu jako jiné modely ovladačů. Opět také obsahují HD Rumble (pokročilé vibrační funkce, pozn. red.) a poskytují kombinaci pohybového ovládání, kterou také již znáte.

V závislosti na hře můžete používat po jednom ovladači Joy-Con v každé ruce, nezbytnou výbavou jsou pak pro hry s multiplayerem, jako je Super Smash Bros. Ultimate. Sada Joy-Con se však hodí zejména pro všechny hry s pohybovým ovládáním (například pro hru Arms) nebo pro multiplayer hru pro čtyři osoby (jako je například Mario Kart 8 Deluxe). Vyplatí se si pořídit ovladače Joy-Con v různých barvách, aby bylo zřejmé, s jakým ovladačem kdo hraje.

Pokud dáváte přednost klasickému gamepadu, možná budete chtít Nintendo Switch Pro Controller nebo existují i dobré alternativy třetích stran. V každém případě jsou ale nové letní ovladače Joy-Con vítanou variantou. Vybrat si tak budete moci již z šesti barevných dvojic ovladačů.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.