Nová aktualizace Pokémon Go přináší boss fighty s lídry Team Go Rocket

Studio Niantic neustává v přidávání obsahu do jedné z nejpopulárnějších AR her všech dob Pokémon Go. Nejnovější update do přes tři roky starého hitu přináší boss fighty s lídry týmu Team Go Rocket.

   Hráči budou moci bojovat s Cliffem, Sierrou, Arlou i nejvyššího bosse týmu Giovannim (který byl bossem i původního Teamu Rocket). Protože však používají speciální technologii, aby zůstali před hráči skryti, je třeba je nejprve najít prostřednictvím speciálního výzkumu. Ten hráčům umožňuje pomoci profesorovi Willowovi lídry vystopovat.

   Gruntové týmu po sobě mohou zanechávat záhadné komponenty, a když jich hráč shromáždí celkem šest, bude moci vytvořit Rocket Radar, který může použít k prohledání oblasti kvůli tajným úkrytům lídrů. 

   Pokud se mu podaří je vypátrat, bude moci se s nimi utkat, a když uspěje, může zachránit svého stínového Pokémona (Shadow Pokémon), který může mít speciální vlastnosti. Je třeba však mít na paměti, že pokud hráč objeví úkryt u konkrétního PokéStopu, ostatní mohou objevit stejný úkryt na stejném místě.

   Jakmile hráči porazí Grunty a lídry týmu, obdrží od profesora Willova Super Rocket Radar, který jim pomůže vystopovat hlavního šéfa Giovanniho. Musejí si však dát pozor na Grunty, kteří si na něj hrají. Poté, co hráč Giovanniho porazí, budou moci zachránit legendárního Shadow Pokémona.

Zdroj: phonearena.com, cnet.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.