Foto: se svolením Samsung

Nová aktualizace přinese do Galaxy Watch 4 nové funkce

Ještě před uvedením řady Galaxy S22 na trh oznámila společnost Samsung novou aktualizaci softwaru pro hodinky řady Galaxy Watch 4. Ta přináší některé nové zdravotní funkce a vylepšení. Zařízení Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic tak s novou aktualizací získají pokročilý intervalový trénink pro cyklisty a běžce, spánkového kouče a nové funkce, které dokáží vyhodnotit složení těla.

Nová funkce intervalového tréninku umožňuje cyklistům a běžcům předem nastavit dobu trvání, vzdálenost a počet sérií pro trénink. Zařízení Galaxy Watch 4 vás pak provede tréninkem, který zahrnuje jak vysoce intenzivní, tak nízkointenzivní aktivity.

Dále je k dispozici nová funkce, kterou bychom mohli označit jako „spánkového kouče“. Speciální program totiž sleduje váš spánkový režim po dobu sedmi dnů a přiřadí vám na základě toho zvíře, které představuje váš spánkový styl. Poté uživateli poskytne čtyř- až pětitýdenní spánkový tréninkový program, který vám pomůže zlepšit kvalitu spánku. Ten zahrnuje specifické úkoly, návody k meditaci, ale například také články vzdělávající o spánku.

Kromě toho na uživatele s novou aktualizací čeká také pokročilé měření složení těla, a to v rámci aplikace Samsung Health, konkrétně fitness programu Centr Chrise Hemswortha. Uživatelé nejdříve získají 30denní bezplatnou zkušební verzi tohoto programu, poté si budou muset zaplatit předplatné.

Aktualizace také rozšíří funkci monitorování krevního tlaku a EKG do jedenácti nových zemí, umožní uživatelům přizpůsobit si ciferníky hodinek díky dalším barvám a písmům v nabídce. Kromě toho přibydou také dvě nové barvy řemínků (vínová a krémová) a dva zbrusu nové řemínky – látkový a náramkový.

Nová aktualizace pro Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic bude dostupná od 10. února prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.