Foto: se svolením LG

Nová sluchátka LG T90 jsou vybavena technologií Dolby Head Tracking, která vytváří maximálně realistickou iluzi poslechu

Společnost LG nyní uvedla na trh řadu bezdrátových sluchátek Tone Free pro letošní rok. Nový vlajkový model T90 této řady je vybaven vestavěným ekvalizérem a podporou technologie Dolby Head Tracking. Podobně jako sluchátka Galaxy Buds Pro od společnosti Samsung, která mají funkci Dolby 360 Audio, umí model T90 přizpůsobit směr zvuku podle pohybů vaší hlavy, což vytváří iluzi toho, že zvuky vycházejí skutečně z celého vašeho okolí, čímž zajišťují maximální realističnost poslechu.

Podle společnosti LG jsou sluchátka T90 také první sluchátka vybavená virtualizátorem zvuku, který společnost Dolby navrhla jen pro tento typ sluchátek, díky čemuž dále rozšířila jejich „prostorovou dimenzionalitu“ pro iluzi většího pohlcení.

Dalším novým modelem společnosti Tone Free jsou její první sluchátka zaměřená na fitness s názvem Tone Free Fit TF8, která disponují speciálním uchycením, jež je drží na místě i při prudkých pohybech v rámci cvičení. Tento model vydrží až 10 hodin bez zapnutého hybridního aktivního potlačení hluku, zatímco model T90 vydrží až devět hodin (při vypnuté adaptivní ANC).

Nabíjecí pouzdra obou modelů jsou vybavena funkcí, která pomocí UV-C světla zničí 99,9 % bakterií na sluchátkách. Nabíjecí pouzdro modelu T90 navíc slouží jako vysílač Bluetooth, který umožňuje přidat bezdrátové připojení zařízením, která jím nedisponují. Sluchátka T90 mají také hypoalergenní náušníky, které jsou vhodné pro lidi s citlivou pokožkou nebo pro alergiky.

Společnost LG prozatím neprozradila, kolik nová sluchátka stojí. V USA budou k dispozici od září 2022.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.