Nová vlajková loď značky Honor hraje všemi barvami a má bezrámečkový displej

Honor, značka spadající pod konsorcium největšího čínského výrobce mobilních telefonů Huawei, představil svou novou vlajkovou loď s označením Honor 10. V jejím jádru se snoubí ty nejlepší vlastnosti předchozího modelu, který měl stejné označení, pouze slovo View v názvu navíc, a nové vlajkové lodi společnosti Huawei P20.

Od vydání Honoru 10 View neuplynulo ani půl roku (vyšel v listopadu) avšak především po designové stránce je Honor 10 zcela jiný telefon. Svým vzhledem vychází právě z telefonu Huawei P20, má tedy displej s minimálními bočními rámečky a „zářezem“ v horní části, který obsahuje nezbytné senzory a přední fotoaparát. Pod displejem je potom úzká brada, ve které je umístěna čtečka otisků prstů a domovské tlačítko. Full HD LCD Displej telefonu má úhlopříčku 5,84 palce a protáhlý tvar. Tělo telefonu je celoskleněné a vyvedené v měňavých duhových barvách.

Použitý procesor je stejný, jaký využívá Huawei Mate 10 Pro – Kirin 970 se zdůrazněnou umělou inteligencí. Honor nešetřil ani na fotografické výbavě, na přední straně je vysoce kvalitní selfie fotoaparát s rozlišením 24 megapixelů. Zadní dvojice fotoaparátů má potom rozlišení 16 a 24 megapixelů se světelností f/1,6.

V prodeji by se měl nový Honor objevit na Čínském trhu 27. dubna ve dvou modelech, které se liší velikostí paměti RAM a úložiště. Jejich cena se bude pohybovat mezi 400 a 500 dolary. Ceny pro a termíny dodání pro Evropu a USA zatím nebyly oznámeny.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.