Foto: se svolením Sony

Nové barevné varianty krytů pro PS5 jsou nadohled

Potrpíte si na vzhled své elektroniky? Pokud ano a je pro vás důležitá i barva, pak vás jistě zaujme nová zpráva od Sony. Tato společnost totiž uvedla, že od 17. června budou dostupné tři nové (galaktické) barvy krytů pro konzoli PlayStation 5. Konkrétně půjde o světle modrou, fialovou a růžovou.

Přestože se zájemci nových krytů dočkají až v červnu, předobjednávky jsou na PlayStation Direct otevřené již nyní. Špatnou zprávou pro uživatele v Česku a na Slovensku je ale to, že všechny tři barvy budou prozatím dostupné pouze v USA, Velké Británii, Francii, Belgii, Nizozemsku a Lucembursku. Později by se však novinka mohla rozšířit i do dalších regionů.

Společnost Sony pomalu vydává příslušenství, aby si uživatelé mohli konzoli PS5 lépe přizpůsobit podle vlastních představ. Přestože společnost nejdříve avizovala celou škálu barev krytů, původně (loni v prosinci) uvolnila pouze černou a červenou variantu. Na trh ale již uvedla modré, růžové a fialové ovladače DualSense (pochopitelně kromě již dostupných černých a červených ovladačů), letos je tak konečně doplní také barevně odpovídající kryty konzole. Kryty na PlayStation lze poměrně snadno sundat a vyměnit a lze je také vzájemně kombinovat.

Kryty nicméně patří mezi žádané zboží. V loňském roce například Sony pohrozila společnosti Dbrand právními kroky poté, co na trh uvedla své matně černé kryty na konzole PS5 od třetích stran dříve, než je vydala sama společnost Sony.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.